İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat Sonrası Temizlik
temizlik hizmetleri
Ülkemizde bilindiği gibi inşaat sektörü oldukça gelişmiş bir durumdadır. Özellikle kentsel dönüşüm çalışmaları ile bir çok ilimizde sürekli olarak evler yenilenerek modern yapılarına kavuşmaktadır.

Ülkemizde bilindiği gibi inşaat sektörü oldukça gelişmiş bir durumdadır. Özellikle kentsel dönüşüm çalışmaları ile bir çok ilimizde sürekli olarak evler yenilenerek modern yapılarına kavuşmaktadır.Yapılan bu çalışmalarda ise inşaat sonrası temizlik ihtiyaçları doğmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimizden yararlandığınızda inşaatın hem iç hem de dış mekanlarının doğru bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik işlemleri ciddi emek ve bilgi isteyen bir çalışmadır. 
Firmamız inşaat sonrası temizlik hizmetinde inşaat bitiminden sonra dairelerin bütün temizlik işlerini gerçekleştirmektedir. İnşaat sonrasında dairelerde bir çok kirlilik oluşmaktadır. Alcı kalıntıları, çimento kalıntıları, toz, çamur gibi bir çok atık oluşmaktadır. Profesyonel ekibimiz öncelikle bu kalıntıları temizlemektedir. İnşaat sonrası temizlik çalışmaların yapılan bu temizlik ile dairelerin kaba kiri ortadan kaldırılmaktadır. Yapılan bu çalışmalarda daireye zarar vermeden dikkatli bir şekilde temizlik gerçekleşir. İnşaat sonrası temizlik daireyi satın almak için gelenler için oldukça önemlidir. 
İnşaatın yeni bittiğinin farkında olan ev alıcıları temiz bir daire ile karşılaştıklarında daireyi alma eğilimleri daha fazla olacaktır. Bu nedenle her inşaat sonrasın inşaat sonrası temizlik işlemleri yapılmalıdır. Çalışanlarımız temizlik yaparken camlarda, kapılarda, lavabo ve klozet gibi alanlarda bulunan etiketleri doğru bir şekilde çıkarmaktadır. Bu etiketlerin çıkarmasında eşyalar herhangi bir şekilde zarar verilmemektedir. Özellikle camlarda bulunan alçı, çimento, yazı gibi kalıntılar da büyük bir özen ile çıkarılmaktadır. Camlara zarar vermeden çıkarmak için gerekli inşaat sonrası temizlik malzemeleri ve araçları kullanılmaktadır. İnşaat sonrası yapılan bu temizlik sayesinde daire tamamen inşaat kalıntılarından kurtulmuş olur. Böylelikle gelen müşterilerine daha temiz var daire sunmuş olursunuz. Biten inşaatın iç temizliği gibi dış temizliği de oldukça önemlidir. İnşaat sonrası temizlik çalışmalarında dış mekanda bir çok atık tespit edilmektedir. Bu atıkların sevkiyatı gerek duyulduğu zamanlarda kamyonlar ile yapılmaktadır. Binanın bahçesi temizlenerek güzel bir görünüme sahip olması sağlanmaktadır. Binada havuz, oturma alanları, çocuk parkı, futbol sahası, basketbol sahası gibi alanlar varsa bu alanlarda yapılacak olan temizlikte inşaat sonrası temizlik kapsamına alınabilmektedir. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimizden yararlandığınızda binaların koridor, otopark, asansör gibi bölümleri de doğru malzeme ve yöntemlerle temizlenir. Yapılan bu çalışma sayesinde binalardaki bütün inşaat kalıntıları ortadan kaldırılmış olur.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.